ДРУГА ЛИГА ЗА ЖЕНЕ – ГРУПА „ЗАПАД“ 9. КОЛО

ЖФК „СЛАТКЕ МАЛЕ“ – ЖФК „БОРАЦ“ 1:1 (0:1)

Игралиште: ФК „Слога“ Буровац , судија: Милица Миловановић 8 (Крагујевац). Гледалаца 20. Стрелци: Илић 68. минуту за домаће, а Милојчевић у 15. минуту за госте.

ЖФК „Слатке мале“ Буровац .

ЖФК „Слатке мале“: Радосављевић 7, Петровић 7, Спасић 6 (Голубовић ) 6,5, Јовановић 7, Тујкић 6,5, Милосављевић 7, Васиљевић 6, Бранковић 6,5, Филиповић 7, Илић 7,5, Радисављевић 6,5. Овлашћени представник: Драгиша Ђорђевић, тренер: Стефан Јовановић, пом. тренер: Мирко Јанковић, лекар др Предраг Живић, комесар за безбедност: Брана Живковић.

ЖФК „Борац“ Чачак (црвени дресови) .

ЖФК „Борац“: Милошевић 6,5, Зарић 6,5 (Рачић), Матијевић 7, Петковић 6,5, Ћирић 7, Солујић 6,5, Миљковић 7, Милојчевић 7, Раденковић 6, Обрадовић 6,5, Т. Милошевић 6 (Вељковић). Овлашћени представник: Душанка Стризовић – Вељковић, тренер: Ивана Арсенијевић. Играч утакмице: Софија Илић (ЖФК „Слатке мале“)

Судије Петар Арсенијевић, Милица Миловановић, Драган Димитријевић.

У Буровцу 11. априла 2021. године по веома лепом и топлом времену, на травнатом терену погодном за игру, састали су се женски фудбалски клубови Слатке мале из Буровца и Борца из Чачка. Утакмица је била веома динамична и борбена уз одлично суђење Милице Миловановић из Крагујевца, где су гошће прве дошле у воћство од 1:0. У другом полувремену домаће су заиграле много боље и преко Софије Илић која се са лоптом ушетала у гол, успеле да изједначе на 1:1 и тако избегну пораз на свом терену.

Свилајнац 12. 04. 2021.

Текст и фото: Брана Живковић

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.